Organigrama


Equip directiu
DirectorJosep Noguera Solé
Cap d’estudis ESO i BTXCarmen Izquierdo Córdoba
Coordinadora pedagògicaSusanna Carmona Gavaldá
Cap d’estudis d’FPEsther Giró Tàpia
Cap d’estudis d’FP adjuntManel Bielsa Roche
SecretariEva Montoliu Aresté
AdministradorEsther Monclús Masó

Càrrecs de coordinació de centre

COORDINACIONS DE CENTRE 
Coordinació Prevenció de RiscosVisi Martín
Coordinació d’FPNeus Vendrell
Coordinació d’activitats i serveisÀlex Tomás
Coordinació de BibliotecaJose Luis Alcaide
Coordinació InformàticaSalvador Rull
Coordinació Projecte TICDavid Ameller
Coordinació Lingüística i de cohesió socialIsaac Palmiola
Coordinació de mediació escolarMatilde Lázaro
Coordinació del Programa de qualitatMiguel Aranda
Coordinació del Programa d’empreneduriaSanti Villar
Coordinació de Manteniment del centreMª Emma Chaler
Coordinació assesorament a empreses (FP)Mar Batllori
Coordinació d’audiovisualsÀlex Tomàs
Coordinació d’Innova FPMarina Iriarte
Coordinació d’Orientació a l’FPM.A. Lopezosa
Coordinació d’FP dualMiguel Pérez
Coordinació de mobilitatAnna Cabedo
 
COORDINACIONS DE CURS(ESO/BAT) i DE CICLE FORMATIU
Coord 1r ESOIgnasi Cuadras
Coord 2n ESOTeresa Luque
Coord 3r ESONeus Cros
Coord 4t ESOEdith López
Coord BTXRoberto Adrada
Coord CF Cures d’infermeriaPilar Martín
Coord CF Farmacia i parafarmàciaTeresa Escriche
Coord CF Emergències sanitàriesM.A. Lopezosa
Coord CF Laboratori diagnosi clínic i biomMar Batllorí
Coord CF Anatomia patològica i citodiagJoan Baptista Sans
Coord CF Gestió administrativaEva Font
Coord CF Administració i financesSergi González
Coord CF Electromecànica vehiclesJosé Mª Sabater
Coord CF CarrosseriaMarc Gamacho
Coord CF AutomocióIvan Teixidó
Coord CF SMXEulalia Porto /Javier Esteban
Coord CF ASIXMichael Ragell
Coord CF DAW-BIODavid Pascual

Caps de departament/seminari

CAPS DE DEPARTAMENT D’ESO/BAT
Edith LópezCASTELLÀ
Xavier GarcíaCATALÀ
Anna RibasCIÈNCIES DE LA NATURALESA
Elvira GrauCIÈNCIES SOCIALS
Aida LópezIDIOMA MODERN
Judith LópezMATEMÀTIQUES
Mercè LloretPSICOLOGIA I DIVERSITAT
Josep Ramon TorruellaTECNOLOGIA
Ignasi CuadrasÀMBIT D’EXPRESSIÓ
CAPS DE SEMINARIS D’ESO/BAT
Maria BrignardelliBIOLOGIA I GEOLOGIA
CAPS DE DEPARTAMENT D’FP
Mª Emma ChalerADMINISTRACIÓ i GESTIÓ
Angel ValleFOL
Germán MartínezINFORMÀTICA i COMUNICACIONS
Belén PagánSANITAT
David UstrellMANTENIMENT DE VEHICLES
CAPS DE SEMINARI D’FP
Eloisa VinuesaSANITAT
Ana FrancoSANITAT
Solange MiguelSANITAT
Cristina VilaMANTENIMENT DE VEHICLES
Patrícia MasINFORMÀTICA i COMUNICACIONS

Tutories d’ESO, Batxillerat 

GRUPTUTOR/A
ESO
1AIgnasi Cuadras
1CDora Valentin
2ATeresa Luque
2BRoger Masdefiol
2CDora Valentín
3ANeus Cros
3BMatilde Lázaro
3CMercè Lloret
4AEdith Lòpez
4BGloria Ripoll
4CMercè Lloret
BATXILLERAT
1 BTX PROPilar Criado
1 BTX PAUEduard Sala
2 BTX PROCristina Cugat
2 BTX PAURoberto Adrada
PFIXavier Portillo
CFGBJose Luis Alcaide

TUTORIES FORMACIÓ PROFESSIONAL

TUTORS FAMÍLIA DE SANITAT:
CICLEGRUPTUTOR/ATUTORIA FCT

TES

1Q (Matí)

LÍDIA GARCÍA

 

1EM (Tarda)

MIQUEL ÀNGEL LOPEZOSA

 

2Q (Matí)

LAURA CONESA

LAURA CONESA

2EM (Tarda)

LAIA ANGLADA

LAIA ANGLADA

CAI

1D (Matí)

MIREIA VÀZQUEZ

 

1E (Tarda)

PILAR LÓPEZ-ANDÚJAR

 

2D (Matí)

DOLORS OZALLA

DOLORS OZALLA

2E (Tarda)

NEUS VENDRELL

NEUS VENDRELL

FARMÀCIA

1F (Matí)

ÀLEX TOMÀS

 

1G (Matí)

ISABEL HURTADO

 

2F (Matí)

TERESA ESCRICHE

EVA MONTOLIU

2G (Matí)

MARIA ÁLVAREZ

ANNA CABEDO

1S (Tarda)

VERENA BLUME

 

 

LCiB

1H (Matí)

JOAN RUÍZ

 

2H (Matí)

ASUN ALONSO

BELÉN PAGÁN

1R (Tarda)

PEDRO LÓPEZ

 

2R (Tarda)

STEFANO SCHERGNA

MAR BATLLORI

 

APiC

1I (Tarda)

PILAR MARTÍN

 

2I (Tarda)

JOAN B. SANS

SOLANGE MIGUEL/ ANA FRANCO

2AL (Tarda)

IVON AYALA

SOLANGE MIGUEL/ ANA FRANCO

 

DOBLE TITULACIÓ

1Z (Tarda)

MAIJO EJARQUE

 

 

SALUT AMBIENTAL

2S (Tarda)

EDGAR BOTERO

EDGAR BOTERO

FAMÍLIA D’ADMINISTRACIÓ

GRUP

CICLE
TUTOR/A
TUTORIA FCT
1KGestió administrativaMarc Curto
2KEva FontEva Font
1MAdministració I financesCésar Clemente
2MSergi GonzàlezSergi Gonzàlez
FAMÍLIA DE TRANSPORT I MANTENIMENT DE VEHICLES

GRUP

CICLE
TUTOR/A
TUTORIA FCT
1NElectromecànica de vehiclesJosé Mª Sabater
2NJofre HostenchJofre Hostench
1XArnau Mutge
2XIvan TeixidóIvan Teixidó
1JRubén Villegas
1LCarrosseriaMarc Gamacho
2LMiguel PérezDavid Ustrell
1PAutomocióJosep Miquel  Sàbat
2PGregori SánchezGregori Sánchez
FAMÍLIA D’INFORMÀTICA I COMUNICACIONS

GRUP

CICLE
TUTOR/A
TUTORIA FCT
1WSistemes Microinformàtics i XarxesSergi Franco 
1U Llorenç Lorente 
2U Marina IriarteMarina Iriarte
1VAplicació de Sistemes informàtics i XarxesJose Luís Lòpez 
2 V Michael RagelMichael Ragel
1 T Desenvolupament d’Aplicacions Web, perfil BioinformàticaOriol Boix 
2 T David PascualXavi Pou
   Patricia Mas
CONSELL ESCOLAR
President

Josep Noguera

Cap d’estudis

Esther Giró

Secretària

Sergi Lapuerta

Representants del professorat

Miguel Aranda

Visi Martin

Roberto Adrada

Gregori Sànchez

Judith Lòpez

Sergi Franco

Representants de l’alumnat:

Susana González

Institut la Guineueta